25 Mayıs 2018
  • Samsun19°C
  • İstanbul20°C
  • Ankara15°C
  • İzmir20°C
  • Ordu17°C
  • Sinop18°C
  • Giresun19°C
  • Amasya14°C

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORDU'DA 'FEN LİSESİ' AÇIYOR

Bahçeşehir Koleji, Ordu'ya okul yatırımları yapmaya devam ediyor. 2015 yılında Enver Yücel Kampüsü'nün kapılarını eğitime açan Bahçeşehir Koleji, şimdi de kentte ilk olacak olan 'Fen Lisesi'ni açıyor

Bahçeşehir Koleji Ordu'da  'Fen Lisesi' açıyor

13 Şubat 2018 Salı 14:22

Nitelikli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak amacıyla eğitim yatırımlarına devam eden Bahçeşehir Koleji, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı yatırımları kapsamında fark oluşturan fen eğitimini Ordulu öğrencilerle buluşturuyor.

2015 yılında açtığı Bahçeşehir Koleji Ordu Enver Yücel Kampüsü'nde bulunan anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinin ardından Bahçeşehir Koleji Ordu Fen Lisesi, eğitim kurumunun kentteki ilk lise olma özelliğini taşıyor.

Bahçeşehir Koleji Ordu Fen Lisesi'nin Tanıtım Toplantısı, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel'in katılımıyla kolejin Ordu Kampüsü'nde gerçekleşti. Tanıtım toplantısında yöneticiler, kolejin fark oluşturan fen eğitimi anlayışını ve Ordu'da açılacak lisenin fiziki ayrıcalıklarını katılımcılarla paylaştılar.

'FEN LİSESİ BUTİK TARZI OLACAK'
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, merak eden, araştıran, proje üreten, dünyanın her yerinde kendini ifade edebilecek bir nesil yetiştirmek amacıyla Ordu’ya fen lisesi açacaklarını söyledi. Yücel, "Burada butik, küçük bir fen lisesi açacağız. Bundan önceki mezunlarımız ve velilerimiz lise açılması gerektiğini söylediler. Biz de demek ki zamanı şimdiymiş deyip, bir de Türkiye’deki eğitim sisteminin yapılanması ve liselerin durumu dikkate alınarak artık her kampüsümüzde bir lise olması gerektiğine hem veliler hem de biz eğitimciler olarak karar verdik. Onun için de önümüzdeki yıllarda lisesi olmayan kampüsümüz pek fazla kalmayacak" dedi.

fen-lisesi1-001.jpgfen-lisesi2.jpgfen-lisesi3.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.